FCPEC

Federació Catalana de Pesca Esportiva i Càsting

Àrea d'Aigua Dolça

LLISTA DE PARTICIPANTS A LA FASE PREVIA DEL SELECTIU CATALÀ 2009

Actualment aquesta es la llista de pescadors inscrits per la Fase Prèvia de Selectiu Català 2009 que es celebrarà el pròxim dia 25-26 d'abril.

El campionat es farà en 5 zones de pesca de 12-13 pescadors per zona, aquestes zones estaran repartides de la següent manera:

Zona A: Pont de Vilomara

Zona B: Sant Vicenç de Castellet (Horts)

Zona C: Sant Vicenç de Castellet (Pedres)

Zona D: Monistrol de Montserrat (Els Bacus)

Zona E: Monistrol de Montserrat (Els Bacus)

En principi aquestes son les zones definitives per al campionat, si el riu ho permet.

Qualsevol modificació serà notificada.

Participants



Esportista

Societat

Raya Casadejús Jordi

A P E Torelló

Ponsdomènech Suñer Eduard

F P E Olot

García Estradé Ramon

S E P La Bagra

Angel Saez

SPE Lleida

Mir Busom Xavier

S P E Lleida

Pinto Falguera Salvador

S P E Lleida

Pinto Fernandez Salvador

S P E Lleida

Vilafranca Duran Lluis

S P E Lleida

Mesalles Masgoret Xavier J.

C E P Torres de Segre

Herrera Garcia Fernando

S P E Martorell

Rueda Segura Martin

S P E Martorell

Castillo Cañadas Daniel

S P E Martorell

Miras Marquez David

S P Esparreguera

Garcia Bonilla Anselmo

S P Esparreguera

Macho Cabaleiro Nicolas

S P Esparreguera

Valenzuela Aguilar Ismael

S P Esparreguera

Soler Vidal Jaume

SPE Abrera

Jaume Casadejus Baldomero

St Vicenç de Castellet

Marc Miralles Alvareda

St Vicenç de Castellet

Gregori Nart Alavedra

St Vicenç de Castellet

Miguel Garcia Reyes

St Vicenç de Castellet

Torcuato Gomez Cruz

St Vicenç de Castellet

Daniel Paniza Batalle

SUPE Olesa de Montserrat

Gabriel Castells Flores

SUPE Olesa de Montserrat

Garcia Abolafia Cayetano

S P E Lleida

Martin Huray Recio Antonio

S P Marbella Poble Nou

Mas Monferrer Robert

A Navarclina de Pesca

Lorenzo Hinojosa German

A Navarclina de Pesca

Medina Garcia Jose Miguel

A Navarclina de Pesca

Benito Gimenez Jose Mª

A Navarclina de Pesca

Martinez Carrio Bernat

A Navarclina de Pesca

Aragones Mollet Jaume

A Navarclina de Pesca

Parera Arisa Sebastià

A Navarclina de Pesca

Dalmau Plaza Xavier

A Navarclina de Pesca

Martinez Quiñones Juanjo

A Navarclina de Pesca

Moreno Navarro Diego

A Navarclina de Pesca

Gutierrez Cerrato Antonio

A Navarclina de Pesca

Vacas Uriol Francisco

A Navarclina de Pesca

Comas Lambea Gabriel

A Navarclina de Pesca

Lopez Millan Joan

S P E d'Oliana

Medina Garcia Francisco

A Navarclina de Pesca

Lopez Farrando Francisco

A Navarclina de Pesca

Gene Escoda Antonio

C P Riudecanyes

Vazquez Fidalgo Fco. Javier

S P E Elit Coup

Galvez Cejudo Fernando

S P E Elit Coup

Centelles Moreno Fernando

S P E Elit Coup

Roldan Leon Higinio

S P E Elit Coup

Gavilan Manzano Tomas

S P E Elit Coup

Juli Ruviejo

Roda de Ter

Manuel Vidal Barrachina

Roda de Ter

Felipe Madrid Naranjo

Roda de Ter

Manuel Merino Delacruz

Roda de Ter

Xavier Codina

Roda de Ter

Jonathan Merin

Roda de Ter

Josep M Lopez Arias

Roda de Ter

Jose M. Risquez

Roda de Ter

Oscar Agustina

Monistrol

Antoni Cervelló

Flix

Eduardo Cañadas

Pont de Vilomara

Oscar Montiagudo

Pont de Vilomara

Enrique Montiagudo

Pont de Vilomara

Jaume Bassegoda Barcelo

Ars el Voltegranes





www.fcpeic.cat